POČÍTAČOVÉ SESTAVY PRO HRÁČE

Naší specialitou jsou výkonné herní PC sestavy a stanice.

Jelikož jsme sami aktivní hráči a IT je naším koníčkem, máme přehled o nejnovějších trendech, grafických kartách a procesorech zejména v herní oblasti, kde je vývoj PC velmi překotný.

Při návrhu a stavbě herního PC je vždy na prvním místě přání zákazníka, návrh PC realizujeme přesně podle představ a požadavků. V žádném případě to ale neznamená, že zákazník musí mít hluboké a dokonalé znalosti HW a IT. Samozřejmě jakákoliv podobná znalost je vždy výhodou, ale nikdy podmínkou. Herní PC pro svou ratolest u nás svede pořídit i babička s dědečkem, o rodičích ani nemluvě.

Návrh PC sestavy totiž probíhá formou dialogu, kdy nás krom rozpočtu samozřejmě zajímá typ her, které zákazník hraje (nebo by rád hrál), požadavek na rozlišení monitoru, rozšiřitelnosti, periferií atp. Pokud sestavu pořizujete pro někoho dalšího, zajímáme se o informace, které nám určitě bude umět poskytnout každý. Navíc máte vždy možnost nechat si od nás poradit nebo výslednou sestavu nechat před objednáním posoudit u někoho, komu důvěřujete. Návrh PC je vždy zdarma.

Při samotné stavbě PC klademe veliký důraz na chlazení a nízkou hlučnost systému, se kterou velmi úzce souvisí cablemanagement (vyvázání a umístění především nezapojených vnitřních kabelů počítače) a air-flow (správné umístění a nastavení aktivních chladicích prvků v počítači). Neméně důležitým faktorem je samozřejmě i design sestavy, barvy a příslušenství.

Na veškeré produkty a sestavy poskytujeme záruku dle komponent, což je vždy výhodnější pro uživatele.

Řada prodejců totiž velmi často poskytuje záruku na celou sestavu v zákonné délce 24 měsíců. To na první pohled vypadá v pořádku, ale jen do té doby, než jako zákazník zjistíte, že například na procesor, grafickou kartu nebo základní desku bývá zpravidla záruka 36 měsíců, v případě pamětí RAM pak dokonce doživotní.

Námi stavěné PC sestavy nijak neplombujeme ani jinak neznemožňujeme uživatelské zásahy.