Reproduktory 2.1 60W GENESIS HELIUM 600, dřevo
search
 • Reproduktory 2.1 60W GENESIS HELIUM 600, dřevo
 • Reproduktory 2.1 60W GENESIS HELIUM 600, dřevo
 • Reproduktory 2.1 60W GENESIS HELIUM 600, dřevo
 • Reproduktory 2.1 60W GENESIS HELIUM 600, dřevo

Reproduktory 2.1 60W GENESIS HELIUM 600, dřevo

1 899,00 Kč
S DPH

Realistický zvukový zážitek

Věříte, že vysoce-kvalitní zvuk vám může udělat váš den příjemnější a ještě pestřejší? Pokud ano, tak jste na správném místě, určitě stojí za to se blíže přihlédnout reproduktorům ze stáje Genesis.

Reproduktory Genesis Helium 600 se řadí do aktivních reproduktorových sestav 2.1. Tento model zůstal přizpůsoben potřebám hráčů, ale určitě nezklame ani při sledování filmů, či poslechu hudby.

Nejlepší vlastností reproduktorů Helium 600 je jejich vícekanálový systém a výkonný subwoofer, což tvoří vražedný duet, který vám pomůže přežít ten nejrealističtější zvukový zážitek během hraní her, či sledování filmů.

Počet
Poslední kus skladem

 

Zabezpečeno pomocí SSL certifikátu

Výkonný subwoofer

Srdcem reproduktorové sestavy Helium 600 je subwoofer s výkonem 30W RMS, který je zodpovědný za optimální úroveň nízkých tónů. Díky promyšlené dřevěné konstrukci a použití funkce Bass reflex v zadní části subfwooferu, vám 6,5-palcový reproduktor poskytne silné a hluboké basy. Na boční stěně subwooferu se nachází velmi průhledný ovládací panel s potenciometry pro nastavení úrovně basů a hlasitosti.

Čisté střední a vysoké tóny

Sestava Helium 600 obsahuje také 2 velmi kvalitní satelitní reproduktory, každý s výkonem 15W RMS, což v kombinaci s subwooferem poskytuje celkovým výkon 60W RMS. Satelitní reproduktory poskytují vysoce kvalitní zvuk v rozsahu středních a vysokých vln. Každý reproduktor je vybaven membránou s průměrem 3 palce, které díky magnetickému stínění neinterferují s jinými zařízeními.

Dálkové ovládání na kabelu

Vysoké a nízké tóny v sestavě Genesis Helium 600 můžete ovládat buď pomocí potenciometrů umístěných na boční straně subwooferu a hlasitost nastavíte pomocí praktického kabelového ovládání, který kromě regulátoru hlasitosti je také vybaven výstupem 3.5mm jack pro sluchátka a AUX vstupem s portem 3.5mm jack pro připojení vnějšího zdroje audio signálu, jako jsou např. MP3 přehrávače, telefony, tablety atd. Dálkový ovladač je připojen k subwooferu pomocí kabelu s délkou 1,7 metru, díky čemuž jej můžete umístit na snadno dostupném místě na vašem stole.

Dřevo v šatech z uhlíkových vláken

Reproduktory určené pro hráče musí splňovat nejen svou funkčnost a poskytovat dokonalý zvuk, ale musí také dobře vypadat. Proto se Genesis rozhodl pro odvážný krok a spojil v své sestavě reproduktorů Helium 600 dva prvky, které by ještě donedávna neměli šanci spolu existovat. Prvním prvkem je dřevo, které je zárukou dokonalého zvukového zážitku a tím druhým je fólie s uhlíkových vláken, která je symbolem odolnosti a moderního designu. Celek podkreslují červené membrány reproduktorů, což z sestavy Helium 600 dělá velmi atraktivní, ale hlavně funkční doplněk ve vašem herním království.

Kromě toho, použitá kovová mřížka na reproduktorech je chrání před poškozením a na druhé straně dodává sestavě charakter.

Specifikace produktu

 • Satelitní reproduktory: 2x 15W
 • Subwoofer: 1 x 30W
 • Celkový výkon: 60W RMS
 • Typ sestavy: Aktivní
 • Frekvenční rozsah: 40 - 20000Hz
 • Konektor: 1x jack 3,5mm
 • Typ napájení: 220-240V
 • Dálkové ovládání: Kolečko regulace hlasitosti, vstup pro AUX - 1x 3.5mm jack, výstup pro sluchátka - 1x 3.5mm jack
 • Barva černo-červená
 • Rozměry subwooferu (délka x šířka x výška) 26x25x25,5 cm
 • Rozměry satelitních reproduktorů (délka x šířka x výška) 12x12x18,5 cm
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.